ایرانی تخفیف

ایرانی تخفیف چیست؟

اخبار سایت

۳ آذر ۱۳۹۹ 102 بازدید
ایرانی تخفیف
ایرانی تخفیف

ایرانی تخفیف چیست؟

ایرانی تخفیف چیست؟

ایرانی تخفیف

موسسه تجارت هوشمند مجد آریا از سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرده است و در سال 1399 با بهره گیری از زیر ساخت های پرداخت الکترونیک و اتصال به شبکه باشگاه مشتریان ، ایرانی تخفیف را بعنوان یکی از برندهای کسب و کارهای تجارت الکترونیک درسطح کشور به وجود آورده است.

در حال حاضر پس  از راه اندازی باشگاه مشتریان ، این فرصت برای عموم شهروندان برای استفاده از خدمات باشگاه مشتریان فراهم شده است. در این طرح با توجه به قرادادها وتفاهم نامه های انجام شده با مراکز خدماتی وخرید وفروشگاه ها انتظار می رودعلاوه بر فرصت های شغلی جدید ،قدرت خرید شهروندان نیزافزایش یابد.

خدمات باشگاه مشتریان ایرانی تخفیف بر پایه تخفیف آنی بر روی پایانه های خرید بانک صادرات در مرحله اول و صدور کارت های اعتباری با شرایط پرداخت اقساطی در مرحله بعدی بنا نهاده شده است.

ما به کمک شرکای تجاری خود، خدمات مختلف را با مناسب ترین قیمت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

صدها پیشنهاد در گروه‌های کالایی و خدماتی متنوع را از بهترین ارائه‌دهندگان برای کاربران خود گردآوری می‌کنیم و معتقدیم می‌توان با اطمینان خاطر بیش‌تر خرید کرد.

پیشنهادهای ایرانی تخفیف  را با توجه به نظرات سایر کاربران و در مقایسه با دیگر پیشنهادهای مشابه بررسی کنید و با خرید از طریق دستگاه پوز بانک صادرات ، هزینه‌ها را کاهش دهید.

ایرانی تخفیف را بستری برای معرفی بهترین پیشنهادها با قیمت‌های اقتصادی می‌دانیم و همواره در تلاش برای بهبود و گسترش این بستر هستیم. می‌خواهیم تمام نیازهای کالایی و خدماتی مورد نیاز را ،در یک بستر واحد و با شرایط رقابتی به کاربران عرضه کنیم و مسیر سخت پیش رو را با باور به نقش  ایرانی تخفیف در بین مخاطبانش ادامه می‌دهیم.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *